Contactdag op D.V. 31 oktober 2026 te Woerden

Contactdag Najaar 2026 – ‘Ik ben de HEERE, uw Heelmeester’ 

D.V. zaterdag 31 oktober a.s. organiseert Stichting Winstuitverlies de Contactdag Najaar 2026. De aanvang is om 10:30u (vanaf 10:00u inloop) in één van de zalen van de Bethlehemkerk te Woerden.

De lezing met als thema  “Ik ben de HEERE, uw Heelmeester” wordt verzorgd door ds. A.A. Egas, emeritus predikant wonend op Urk. De dominee weet van zeer nabij en vanuit het pastoraat wat de ernstige ziekte kanker tot gevolg heeft. Na de pauze is een plenaire bespreking naar aanleiding van het thema. De dag wordt afgesloten met een gezamenlijke lunch.


Iedereen die getroffen is door, betrokken is bij of een geliefde heeft verloren door kanker is van harte welkom! Samenkomen voor (h)erkenning en om vanuit Gods Woord uit te zien naar de Troost(er) bij kanker. Bent u, ben jij er ook bij? Aanmelden (verplicht): www.Winstuitverlies.nl

Lees ook

Samenzangavond D.V. 31 oktober 2026

Op D.V. 31 oktober 2026 organiseert Woord en Daad een Samenzangavond in de Grote Kerk te Vriezenveen.

Preekbundel Samen Bouwen

De Preekbundel van Ds. K. Hazeleger is voor € 10,- te koop bij de Akker in Vriezenveen.

Samenzangavond 30 oktober 2026 te Wierden

Op D.V. 30 oktober 2026 vindt er in de Dorpskerk te Wierden een Samenzang avond plaats.