Roosevelt vakantieweek voor echtparen met een lichamelijke beperking

Dit jaar wordt er weer een vakantieweek georganiseerd in het Nieuw Hydepark te Doorn (voorheen het Roosevelthuis) voor echtparen met een lichamelijke handicap.

Deze week zal zijn van 18 tot en met 25 april 2026.

Het Nieuw Hydepark staat op het schitterende landgoed Hydepark. De gasten kunnen heerlijk genieten van de groene omgeving en de rust. De wandelpaden zijn goed begaanbaar en toegankelijk voor rolstoelgebruikers. De kamers zijn toegankelijk voor een rolstoel en beschikken over een wastafel, een eigen douche en toilet. De meeste kamers zijn voorzien van hoog-laagbedden en er is ook nog een badkamer met een ligbad aanwezig.

Het vakantiecentrum beschikt over alle aangepaste faciliteiten voor mensen met een lichamelijke beperking.

De vakantieweek wordt mogelijk gemaakt door vele vrijwilligers die met veel plezier en inzet willen zorgen voor een fantastische week waar persoonlijke aandacht en gastvrijheid voorop staan. De hele week is er een predikant of geestelijk verzorger aanwezig.

Een impressie van het Hydepark kunt u vinden op www.nieuwhydepark.nl De totale kosten voor deze week bedragen € 1799,- per echtpaar, waarvan uw diaconie een gedeelte op zich zal nemen.

Mochten er vragen zijn of heeft u interesse om aan deze vakantieweek deel te nemen (de inschrijving is tot 12-02-2026) dan kunt u contact opnemen met Henri Kromhof 06-52333101 of Marjan Nijenhuis 06-14584505 of via mail: diaconie@hervormdvriezenveen.nl

Lees ook

Onderhoud en verduurzaming CCK2 en de Suite

Hier vindt u een update van het onderhoud en verduurzaming van CCK2 en de Suite.

Ledenavond Passage Platteland 16 april 2026

Op de ledenavond van Passage Platteland op D.V. 16 april 2026 is Ellen Zieleman uitgenodigd als gast om over haar blindheid te vertellen.

Ontbijtactie SJ 2026

Wie verras jij met een koninklijk ontbijt op maandag 27 april 2026? Opgeven kan tot en met vrijdag 17 april 2026.