Samen Zingen op 13 juni 2026 in Hardenberg

D.V. zaterdag 13 juni 2026 is er weer een Samen-Zingen-avond in de Höftekerk in Hardenberg om naar hartenlust liederen van toen en nu zingen.

Herman Boerman (orgel), het ensemble van mannenkoor Looft de Heer uit Mariënberg en bovenstemzangers uit diverse koren zullen u daarbij muzikaal begeleiden.
Ook nu weer belooft het een mooie muzikale avond te worden.

Neem gerust familie, buren en kennissen mee zodat er weer een groot koor van zangers en zangeressen is om God lof te zingen. De aanvang is 19.30 uur en u kunt gratis parkeren in de parkeergarage onder het gemeentehuis.

De collecte is deze keer bestemd voor Het Vechtdalhuis te Hardenberg.
Deze collecte wordt van harte bij u aanbevolen!

Collecteren kan weer via een QR-code en uiteraard ook via de collecte in de kerk.

Na afloop is er gelegenheid om nog even gezellig na te praten onder het genot van een gratis kopje koffie of thee.

Graag tot ziens op 13 juni 2026 a.s.

Commissie Samen Zingen Hardenberg

Lees ook

Diaconiecollecte 7 juni – Manna

De collecte op D.V. 7 juni 2026 is bestemd voor Stichting Voedselbank Twenterand Manna.

Bijeenkomst met Laura Perry (ex-transgender)

D.V. 8 juni organiseert Bijbels Beraad M/V in de Cunerakerk te Rhenen een bijeenkomst waar Laura Perry spreekt over haar persoonlijke levensverhaal.

Samen eten in juni 2026

Op 17, 18 en 25 juni 2026 kunt u binnen Hervormd Vriezenveen op verschillende locaties samen eten.