Een nieuw seizoen van bezinning
Omdat het winterseizoen weer is begonnen, organiseren we ook dit jaar opnieuw studieavonden rondom het thema Israël.
In drie bijeenkomsten willen we onder leiding van ds. W.J.J. Glashouwer samen nadenken over de plaats van Israël in Gods heilsplan volgens de bijbel.
De avonden vinden plaats in Het Kruispunt aan de Krijgerstraat 57 te Vriezenveen.
De komende avonden zijn:
Maandag 13 oktober
Thema: Het land Israël – belofte en bestemming
Kernvraag: Welke blijvende betekenis heeft het land Israël volgens de Bijbel en hoe verhoudt zich dat tot de blijvende realiteit?
Maandag 20 oktober
Thema: Jeruzalem – het hart van Gods heilsplan
Kernvraag: Waarom speelt Jeruzalem zo’n centrale rol in Gods plan, en hoe moeten christenen omgaan met de huidige politieke en geestelijke betekenis van de stad?
Maandag 27 oktober
Thema: De Messias en de toekomst van Israël
Kernvraag: Hoe verhouden de beloften aan Israël zich tot Jezus Christus en de komst van het Koninkrijk?
Elke avond begint om 19:30 uur, met inloop vanaf 19:00 uur.
Vanwege de catechisaties in de vooravond is de ontmoetingsruimte niet beschikbaar voor koffie of thee vooraf, maar wel tijdens de pauze.
Daarom starten we wat eerder en wordt koffie/thee in de pauze aangeboden. Van harte welkom!