Thema-avond: De Geloofsbelijdenis van Nicea

1700-jarig bestaan

De Commissie Vorming & Toerusting nodigt u uit voor een bijzondere avond waarop we stilstaan bij het Concilie van Nicea, nog altijd van grote betekenis voor ons geloof vandaag.

Tijdens een lezing neemt dr. Wassenaar ons mee in de historische en geestelijke achtergronden van het concilie. Wat gebeurde er in Nicea? Waarom was het zo belangrijk? En wat betekent de geloofsbelijdenis die daar werd opgesteld voor onze geloofsbeleving nu?

We ontdekken hoe de belijdenis van Nicea zich verhoudt tot de bekende Apostolische Geloofsbelijdenis. Een avond vol inzicht, verdieping en verbinding.

Locatie: Het Kruispunt
Spreker: ds. J.D.Th. Wassenaar uit Hellendoorn
Datum: 28 oktober 2025
Tijdstip: 20.00 uur (inloop 19.45 uur)

Iedereen is van harte welkom; we hopen u en jou te mogen begroeten!

Lees ook

Samenzangavond ‘Woord en Daad’ op 18 oktober 2025

Op D.V. zaterdag 18 oktober 2025 wordt er in de Grote Kerk een zangavond gehouden t.b.v. Woord en Daad.

Herfstvakantie Kerkelijk Bureau

Vanaf vrijdagmiddag 17 oktober 2025 tot en met zondag 26 oktober 2025 is het Kerkelijk Bureau gesloten i.v.m. de herfstvakantie.

Missionaire scan

De missionaire scan kan tot en met 19 oktober worden ingevuld.